Otthonról végezhető telefonos állás

Képek / Videók

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
Kérés elküldése
Leírás

Otthonról (is) végezhető telefonos munka!

Főbb feladatok:

-          Kimenő hívások indítása

-          Adminisztratív utómunkák elvégzése,

-          Oktatásokon, képzéseken való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Minimum alapfokú végzettséged legyen,

-          Legyél határozott és megbízható, tervezz hosszútávon,

-          Legyél nyitott, fejlődni vágyó személyiség,

-          Legyen kiváló kommunikációs képességed,

-          Tudj önállóan dolgozni,

-          Gondolkozz különböző korú ügyfelek fejével,

-          Legyél teljesítmény orientált, legyen mindenre egy érved,

-          Legyen alapszintű számítógépes ismereted

Amit kínálunk:

-          Biztos, hosszú távú munkalehetőség,

-          Dinamikus csapat,

-          Azonnali munkakezdési lehetőség

-          Bejelentett, alkalmazott állás + exta jutalék

-          Megfelelő háttér szellemi, anyagi szinten

-          Tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

-          Bármilyen korosztály jelentkezését várjuk J

Fényképes önéletrajzokat várunk a megadott e-mail címre:

jelentkezes16hr@gmail.com

Kapcsolat a hirdetővel

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Budapest XI. kerület